ב AccSys אנו מציבים פתרונות ישימים להפקת המירב ממערך המידע הקיים.

 

אודות ACC SYS

 

ACC SYS הינו משרד ייעוץ ניהולי וכלכלי לחברות ומשרדי עורכי דין. המשרד משלב מתודולוגיות מתחום הייעוץ העסקי, בקרה חשבונאית ומערכות מידע. המשרד מסייע בניהול העסקי ובהשגת המטרות העסקיות, כולל  שיפור ביצועים תפעוליים ופיננסיים, ניהול תזרים מזומנים והגברת הרווחיות, תגמול שותפים ועובדים, יישום מערכות מידע ואפליקציות המתאימות למשרד, לגודלו ולאופיו, יישום והטמעת שינויים ועוד.

המשרד מבסס את מסקנותיו והמלצותיו על ניתוח קפדני של נתוני הלקוח ועל סמך פרקטיקות מוכחות בענף עריכת הדין (כמו גם ענפים נוספים) בארץ ובחו"ל. גישתנו היא פרגמטית ומתבססת על פתרונות יעילים המשפיעים בצורה חיובית על הביצועים הכלכליים והתחרותיות של הלקוח.

המשרד משתף פעולה עם חברות מובילות לייעוץ ארגוני.

 

משרד ACC SYS הוא בעל נסיון רב בהתמודדות עם אתגרים ניהוליים, עסקיים ופיננסיים, תוך הבנת המורכבות המקצועית והכלכלית של הלקוח. ב ACC SYS נקשיב לעמדות השונות של השותפים במשרד עורכי הדין ונדע כיצד למצוא את "שביל הזהב" להצלחה. אנו מעודדים את הלקוח לחשיבה קולקטיבית אתנו ומשלבים את הלקוח בתכנון ויישום תהליכי השינוי.

ACC SYS פועלת על פי ההשקפה כי כל לקוח הוא ייחודי ואין פתרון גנרי המתאים לכולם, אלא יש לבנות פתרון ייחודי ללקוח הלוקח בחשבון את התרבות הארגונית שלו, בעיותיו הספציפיות בתחום הניהולי והכלכלי, הדינמיקה התחרותית  המאפיינת אותו, ומאפייני השוק הספציפי שבו הוא פועל.

ב ACC  SYS אנו מלווים את יישום השינויים והשיפורים, תוך שיתוף פעולה הדוק עם צוות הניהול של הלקוח.