פריצת דרך ניהולית - באמצעות מערכת בינה עסקית

מערכת BI המתממשקת ישירות לבסיס הנתונים של התוכנה המשפטית במשרדך

ניהול משרד עורכי דין למול שוק תחרותי לקוחות ועובדים, מחייב שימוש בכלי ניהול מתקדמים לאיתור נקודות חולשה והנעת תהליכי שיפור

 

מדידת ביצועים באמצעות בינה עסקית (BI)  לשיפור ביצועי המשרד

 

משרד הייעוץ הכלכלי-ניהולי לחברות ומשרדי עורכי דין, ACC SYS, הכריז על מודול בינה עסקית חדש, אינטואיטיבי וידידותי, המתממשק למערכת המידע במשרד עורכי הדין. המודול החדשני, המתבסס על פלטפורמת הבינה העסקית הבינלאומית והמוצלחת Qlick , מותאם מראש לעולמם של עורכי הדין וכולל מדדים שונים, מוגדרים מראש, ותבניות מוכנות מראש לדו"חות יעודיים. המודול החדש פועל במספר משרדי עורכי דין ומספק להם תובנה לגבי ביצועיהם העסקיים ורווחיותם. מנהלי משרד הנהנים מהשירות מעידים כי השימוש בו מקצר משמעותית את הזמן הדרוש לניהול המשרד ומסייע לשפר את ביצועי המשרד.


בניית יעדים עסקיים וניתוח רווחיות

 

המודול החדשני מאפשר חוויית משתמש משופרת באמצעות לוח המחוונים (dashboard) המציגים אוטומטית כהרף עין את הביצועים העסקיים של המשרד בכל רגע נתון, תוך התבססות על חישובים אנליטיים. המודול מודד באופן שוטף את הביצועים העסקיים וממקד את מנהלי המשרד בשורת הרווח התחתונה, תוך ניתוח הגורמים השונים לרווחיות, בניית יעדים עסקיים ומיקוד המנהלים באפשרויות לשיפור של הרווחיות.

מתאים למשרדי עורכי דין בסדרי גודל שונים

מודול הבינה העסקית מיועד למשרדי עורכי דין בסידרי גודל שונים, וניתן להתאימו לצורכי המשרד. המודול מתבסס על שעות נסיון רבות במשרדי עורכי דין בגדלים שונים.

תפעול קל ופשוט

ממשק המשתמש ידידותי ואינטואיטיבי וניתן ללמוד להשתמש בו תוך זמן קצר ביותר. יועצי ACC SYS מלווים את המשרד בשלבים הראשונים להטמעת המודול, ולאחר מכן בהתאם לחבילת השירות שנרכשה.